*** strona w budowie***
Uwaga! Od 01 stycznia 2018 roku obowiązują nowe adresy e-mailowe!!!
Wszystkie wiadomości wysyłane na stare adresy będą przekierowane na nowo obowiązujące.

I. Opłaty za przewóz osób, bagażu ręcznego i zwierząt.

Opłaty za przewozy | Opłaty dodatkowe | Cennik

II. Regulamin przewozu osób, bagażu ręcznego i zwierząt.

Postanowienia ogólne | Zasady funkc. komunikacji | Zasady korzystania z przewozów | Przewóz osób | Przewóz bagażu i zwierząt | Kontrola biletów | Postępowanie z rzeczami znalezionymi

III. Osoby uprawnione do ulgowych i bezpłatnych przejazdów autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacji w Stargardzie.

IV. Zasady przyznawania uprawnień do bezpłatnych przejazdów autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacji w Stargardzie dla zasłużonych honorowych dawców krwi Polskiego Czerwonego Krzyża.

V. Opłaty za korzystanie z środków transportowych przeznaczonych do przewozu osób niepełnosprawnych.

VI. Podstawa prawna.

VI. PODSTAWA PRAWNA

UCHWAŁA NR XXIII/255/2008 Rady Miejskiej w Stargardzie Szczecińskim z dnia 26 sierpnia 2008 r. w sprawie ustalenia cen i opłat za usługi przewozowe lokalnego transportu zbiorowego wykonywanego przez Miejski Zakład Komunikacji w Stargardzie Szczecińskim oraz określenie osób uprawnionych do korzystania z przejazdów bezpłatnych i ulgowych.

UCHWAŁA NR XXIII/256/2008 Rady Miejskiej w Stargardzie Szczecińskim z dnia 26 sierpnia 2008 r. w sprawie określenia przepisów porządkowych obowiązujących przy przewozie osób, bagażu i zwierząt pojazdami lokalnego transportu zbiorowego w Stargardzie Szczecińskim.

UCHWAŁA NR XX/226/2004 Rady Miejskiej w Stargardzie Szczecińskim z dnia 25 maja 2004r. zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia zasad korzystania ze środków transportowych przeznaczonych do przewozu osób niepełnosprawnych oraz wysokości opłat przewozowych realizowanych tymi pojazdami.

UCHWAŁA NR V/66/2011 Rady Miejskiej w Stargardzie Szczecińskim z dnia 29 marca 2011 r. w sprawie ustalenia cen i opłat za usługi przewozowe lokalnego transportu zbiorowego wykonywanego przez Miejski Zakład Komunikacji w Stargardzie Szczecińskim oraz określenie osób uprawnionych do korzystania z przejazdów bezpłatnych i ulgowych.

tworzenie stron www wawrus.pl projekt graficzny www.amill.pl
73-110 Stargard
ul. Składowa 1
tel.: (0 prefix 91) 573 22 13
fax: (0 prefix 91) 573 22 19